Fotel uszak – nie tylko do salonu

Fotel-z-wysokim-oparciem-ARTI

Fotel uszak świetnie prezentuje się w dużych i przestronnych salonach. Nie jest to jednak jedyne miejsce, gdzie można go wykorzystać. Jak wybrać i gdzie ustawić uszaka?

Uzupełnienie sypialni

Duże siedzisko, wysokie oparcie oraz uszy, które optycznie powiększają fotel – mogłoby się wydawać, że taki mebel dobrze będzie wyglądała jedynie w salonie, który jest ogromny. Nie koniecznie!

Fotel uszak sprawdzi się również jako dodatek do sypialni. Jest to pomieszczenie, które przede wszystkim musi być wygodne. To właśnie tu najczęściej odpoczywamy. Fotel uszak to idealne miejsce do relaksu.

Wybierając fotel uszak do sypialni warto skoncentrować się na kolorowym meblu. W stonowanej sypialni będzie interesującym, barwnym akcentem. Butelkowa zieleń, granat czy fiolet na fotelu ożywią każdą sypialnię.

żółty fotel uszak

Do gabinetu

Osoby, które pracują w domu cenią sobie przede wszystkim komfort. Fotel uszak to idealny mebel do gabinetu. Nie zawsze pracę trzeba wykonywać wyłącznie przy biurku.

Fotel uszak w gabinecie to idealne miejsce, by poczytać czy popracować z komputerem na kolanach. W takiej sytuacji warto pamiętać, że przyda się również podnóżek.

Do pokoju nastolatka?

Fotel uszak to mebel, który ma długą historię. Jest już klasykiem. Nie znaczy to jednak, że nie będzie pasował do pokoju nastolatka.

Wybierając fotel uszak do pokoju dziewczyny warto postawić na tapicerkę, która jest w delikatne kwiaty. Świetnie będzie również wyglądał fotel uszak w stylu glamour. Czarny fotel w pokoju, gdzie królują białe meble będzie wyglądał zjawiskowo.

Fotel glamour to mebel, który spodoba się dorastającym dziewczynom. Pokój stanie się wyjątkowo elegancki i niebanalny.