O czym należy pamiętać wybierając baterię prysznicową?

ZESTAW REA MIKE BLACK NATRYSKOWY Z TERMOSTATEM

Bateria prysznicowa powinna być wybierana z należytą uwagą, ponieważ jest to produkt, który powinien być trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Godna polecenia bateria musi się cechować niezawodną pracą oraz powinna być atrakcyjna wizualnie.

Czym należy się kierować wybierając baterie prysznicowe?

Bateria łazienkowa prysznicowa powinna być wybierana zgodnie z preferencjami klientów oraz możliwościami, które daje dane wnętrze. Kupujący mogą się decydować na baterie natynkowe, które montowane są na ścianie w łazience. Tego rodzaju produkty są stosunkowo tanie, a ich montaż nie przysparza poważnych problemów. Należy jednak pamiętać o tym, że tego rodzaju baterie prysznicowe muszą być montowane w miejscu instalacji wodnej oraz charakteryzuje je nieco przestarzały wygląd.

Czym cechuje się bateria łazienkowa prysznicowa podtynkowa?

Bateria łazienkowa prysznicowa podtynkowa to produkt, który cechuje nowoczesny design. Bateria tego rodzaju nie wymaga umieszczania bezpośrednio na instalacji wodnej, ale w celu jej montażu konieczne jest wykucie w ścianie bruzd. Baterie prysznicowe natynkowe prezentują się jednak bardzo atrakcyjnie. Na zewnątrz ściany znajduje się bowiem jedynie dźwignia, maskownica oraz wylewka, zaś mechanizm sterujący umieszczony jest w ścianie. Tego rodzaju produkty cechuje duża funkcjonalność. Zajmują one również niewiele miejsca i mogą być z powodzeniem wykorzystywane w niewielkich pomieszczeniach. Są to jednak wyroby stosunkowo drogie oraz trudne w montażu i serwisowaniu.

Jakie inne produkty dostępne są w sprzedaży?

W szerokiej ofercie sprzedaży stacjonarnej i internetowej dostępne są między innymi tak zwane panele prysznicowe. Mogą być one wyposażone w dodatkowe funkcje, w tym hydromasaż czy radio i system nagłaśniający. Panele prysznicowe stanowią ciekawą alternatywę dla typowych baterii prysznicowych i są coraz chętniej wybierane przez klientów. Mogą one posiadać wygodne siedzisko, które jest szczególnie polecane dla osób starszych lub borykających się z ograniczeniami ruchowymi.