Dywany z długim włosem niezmiennie modne i efektowne

Dywany z długim włosem już od wielu sezonów wiodą prym w trendach dekoratorskich. Popularne włochacze są bardzo miłe dla stóp i niezwykle aksamitne w dotyku. Dodają one wnętrzom przytulności i eleganckiego wyglądu. Dopełniają one przestrzeń w sposób subtelny i niezwykle delikatny. Mogą one służyć długiej eksploatacji, ponieważ nawet po wielu latach, dywany te nie są nadszarpnięte zębem czasu. Wyglądają one bardzo spektakularnie i efektownie w salonie, sypialni i pokoju dziecięcym.

Popularne włochacze w modnych printach

Dywan shaggy wyróżnia się atrakcyjną kolorystyką oraz modnym printem. Z pewnością przyciągnie on uwagę gości i domowników. Warto zauważyć, że wysokiej jakości włochacze charakteryzują się bardzo miękkim i niezwykle puszystym runem. Włosie jest bardzo miłe oraz przyjemne w dotyku. Można po nim stąpać bosymi stopami.

Tego rodzaju dywany są wykonane najczęściej z polipropylenowej przędzy, która wyróżnia się doskonałą jakością gatunku. Produkt ten występuje w kształcie owalnym, prostokątnym i kwadratowym. Nowoczesne modele są tkane maszynowo. W procesie produkcji powstaje włos sprężysty, trwały oraz bardzo wytrzymały.

Modele shaggy nieodłącznym elementem dekoracyjnym nowoczesnych wnętrz

Dywany shaggy są modne już od wielu lat. Co ciekawe, stanowią one nieodłączny element dekoracyjny w nowoczesnych i rustykalnych wnętrzach. Stwarzają one niezwykle przytulny klimat i wyjątkową atmosferę. Wyróżniają one się długim i niezwykle miękkim runem, dlatego są chętnie wybierane do domów jednorodzinnych, mieszkań oraz apartamentów. Wśród dywanów shaggy występują modele kompaktowe o szerokości 60 cm bądź nawet 280. Występują one w modnych odcieniach brązu i beżu. Są delikatnie zdobione geometrycznymi figurami, prostymi liniami i ciekawymi wzorami. Dywany są bardzo efektowne i spektakularne.

Dywany z długim włosem dostępne na stronie https://sklepeureka.pl/dywany/shaggy