Dywan sznurkowy niezwykle modny w obecnych trendach dekoratorskich

Dywany sznurkowe są bardzo modne w obecnych trendach dekoracyjnych. Wyglądają one niezwykle efektownie oraz co ważne, wyróżniają się one wieloma walorami użytkowymi i dużą funkcjonalnością. Tego typu modele występują w różnych kolorach, rozmiarach oraz kształtach.

Najwyższej jakości dywany posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który świadczy o ich nieprzeciętnej jakości. W obecnych trendach bardzo modne są modele okrągłe oraz prostokątne, pasują one do większości pomieszczeń i stylów. Runo składa się głównie z materiału polipropylenowego, który wykazuje się dobrymi walorami użytkowymi.

Dywany sznurkowe do kuchni, jadalni i przedpokoju

Warto zauważyć, że dywan sznurkowy jest bardzo wytrzymały i niezwykle odporny na wiele czynników. Może być wykorzystywany podczas intensywnej eksploatacji bez obaw o zniszczenie produktu. Produkty te sprawdzą się rewelacyjnie w kuchni, jadalni, jak i również w sypialni, przedpokoju, salonie bądź lokalu firmowym.

Dywan tkany na płasko bez wątpienia przełamuje surowy charakter pomieszczenia, czyniąc je łagodniejszym. Praktyczne i niezwykle stylowe dywany czerpią inspirację ze stylu nowoczesnego, rustykalnego jak i również z loftowego klimatu.

Stylowe i praktyczne dywany z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100

Dywany tkane na płasko zatrzymują brud na swojej powierzchni, gdyż nie mają bardzo wysokiego i stojącego runa. Dzięki temu można szybko i łatwo je wyczyścić. Posiadają one dodatkowo podgumowany materiał, który sprawia, że całość się nie ślizga po powierzchni. Oeko-Tex Standard 100 świadczy o najwyższej jakości produktu.

Stylowe i modne modele posiadają azteckie wzory, ciekawe napisy oraz prostokątne linie. Z pewnością każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni model kolorystyczny. W obecnej modzie dominują szarości, beże oraz odcienie brązu.

Dywan tkany na płasko dostępny w tym miejscu.