Dobierz lampę do każdego pomieszczenia

Idealux to włoski producent wysokiej jakości lamp wewnętrznych i ogrodowych. Produkty tej marki polecane są osobom ceniącym sobie elegancję, dużą trwałość oraz piękny design. Projektowane są w wielu stylach i formach, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach o zróżnicowanym wyglądzie. Przedstawiamy najczęściej wybierane modele lamp w polskich domach.

Lampy do salonu

Pokój dzienny to miejsce spotkań domowników. To w tym pomieszczeniu przyjmujemy gości, zabawiamy dzieci czy pomagamy pociechom w lekcjach. Dobre oświetlenie jest więc kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu rodziny. Ideal Lux lampy oferują lampy wiszące i sufitowe jako główne oświetlenie w pomieszczeniu. Pozwala ono doświetlić cały pokój i wydobyć kolor ścian oraz elementów wyposażenia wnętrz. Warto również dobrać do głównego oświetlenia, oświetlenie punktowe w formie lampy stojącej. Jej światło może być skierowane na stół lub sofę, dzięki czemu możliwe jest także czytanie i odrabianie lekcji.

Lampy do sypialni

Sypialnia jest miejscem odpoczynku, dlatego światło lamp nie powinno być zbyt intensywne. Zaleca się stosowanie oświetlenia punktowego, które pozwala zbudować intymny charakter wnętrza. Firma Ideal Lux Polska posiada w swojej ofercie wiele lamp punktowych takich jak lampy stojące, kinkiety czy lampy ścienne. Eleganckie formy oraz ponadczasowe kształty lamp wpasowują się niemal w każde wnętrze. Oprócz względów funkcjonalnych, stanowią także element dekoracyjny wnętrza.

Lampy łazienkowe

Ideal Lux lampy to przede wszystkim wysoka trwałość oraz bezpieczeństwo. Produkty tej firmy posiadają międzynarodowe atesty, świadczące o wysokim standardzie lamp. Dzięki temu produkty te mogą być stosowane w pomieszczeniach takich jak łazienki czy kuchnie, gdzie narażone są na negatywne działanie wilgoci oraz pary wodnej.