Akrylowy czy sunset?

koc sunset

Koc sunset to nazwa niezwykle popularnej wersji kocy, które na równi z kocami akrylowymi wiodą prym wśród elementów dekoracyjnych w naszych domach i mieszkaniach.

Koc sunset

koc sunsetKoce Sunset są idealnym rozwiązaniem na długie i zimne jesienne i zimowe wieczory. Wykonane są z wysokiej jakości włókna (z przewagą bawełny), przez co też ten rodzaj koców charakteryzuje się niesamowitą miękkością. Koc sunset jest także bardzo przyjemny w dotyku, tak więc na pewno docenią go ci najmłodsi użytkownicy. W niektórych wersjach znajdziemy koce, których brzegi zostały wykończone eleganckimi frędzlami. Wśród dostępnych modeli możemy przebierać w rozmaitych kolorach kocy, jak również w różnych wielkościach. Koce typu sunset cechują się wysoką jakością wykonania, przez co też posłużą nam na lata. A niezwykle staranne wykonanie zapewni każdemu użytkownikowi długotrwałą satysfakcję.

Koc akrylowy

Równie popularne na rynku są koce akrylowe, które możesz kupić w Podpierzyna. Koce z akrylu są zazwyczaj grube i niezwykle ciepłe. Tego typu koc to tez doskonała alternatywa w przypadku, kiedy mamy uczulenie np. na wełnę lub inne naturalne materiały. Wówczas tego typu syntetyczny substytut na pewno doskonale się sprawdzi. Koce akrylowe często wykorzystywane są jako narzuty na łóżko, a to zwykle ze względu an fakt, że producenci kocy akrylowych oferują nam praktycznie nieograniczony wybór rozmaitych wzorów i kolorów. Takie podejście sprawia, że dużo łatwiej jest nam urządzić dom czy mieszkanie. Zazwyczaj też koce akrylowe są tańsze niż te wykonane np. z wełny. Dzięki niższym cenom możemy zakupić kilka różnych wersji (np. wersji kolorystycznych) tego niezwykle przydatnego dodatku i zmieniać aranżacje w naszym domu. Dobrze traktowane (prane w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza) sprawi, że dodatek ten posłuży nam przez lata.